wersja polska wersja polska wersja polska wersja rosyjska

Geschichte des Unternehmens

Założyciele Spółki posiadają wieloletnie doświadczenie w handlu i serwisie pojazdów komunalnych. Tradycja działalności wywodzi się z Firmy "Komunal-Tech" założonej w roku 2000, a także z założonej w roku 2005 Firmy "Pojazdy Komunalne".

Na bazie zgromadzonych doświadczeń pod koniec roku 2007 przeprowadzona została analiza zachodzących procesów wewnętrznych, a także ocena sytuacji zewnętrznej na europejskim rynku. Konsekwencją tego było zawiązanie nowej Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Pojazdy Komunalne Tymborowscy, która przejęła na siebie większość działalności operacyjnej.

Trwałym efektem dokonanej analizy jest wypracowanie oraz wdrażanie szeregu priorytetów, na które składają się:

PROFESJONALNA KADRA

Naszą kadrę stanowią profesjonalnie przeszkoleni i zaangażowani pracownicy. To właśnie ich fachowość oraz sumienność w wykonywaniu pracy gwarantuje ostateczny rezultat w postaci wysokiej jakości usług i szerokiego grona zadowolonych odbiorców. Z tego powodu kładziemy duży nacisk na zapewnienie najlepszych warunków pracy dbając jednocześnie o ustawiczne podnoszenie kompetencji pracowników.

WSPÓŁPRACA Z PARTNERAMI HANDLOWYMI

Stawiamy na współpracę z renomowanymi i uznawanymi w Europie producentami, do których należą między innymi: Müller Umwelttechnik, FFG Flensburger Fahrzeugbau, Kroll Fahrzeugbau-Umwelttechnik, Hellmers Fahrzeugbau, Wiedemann & Reichhardt Maschinen- und Fahrzeugbau, Assmann Sonderfarzeuge oraz Kutschke.    

BUDOWANIE SOLIDNYCH RELACJI KLIENTAMI

W relacjach z każdym Klientem stale angażujemy go w proces wdrażania innowacyjnych rozwiązań oraz utrzymujemy z nim na tyle bliski kontakt, by gruntownie zrozumieć jego potrzeby i wspólnie z nim znajdować właściwe rozwiązania. W świetle tych założeń dokonanie z nami pierwszej transakcji stanowi początek wieloletniej i stabilnej współpracy zakrojonej na obopólne korzyści.

RELIZOWANIE MISJI

Misją Firmy jest dążenie do wysokiej jakości oferowanych usług oraz pogłębianie zaufania Klientów.
Osiągnąć to zamierzamy poprzez ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji, poszerzanie kręgu partnerów handlowych, dbałość o zaangażowanie i zadowolenie pracowników oraz pogłębianie bliskich stosunków z Klientami
celem dokładnego zrozumienia ich potrzeb.

 

Gwarantując uczciwość oraz pełen profesjonalizm usług zachęcam do bezpośredniego kontaktu,

 

Piotr Tymborowski

Prezes zarządu

Nachrichten

XXIV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji

     ...
więcej

OTRZYMALIŚMY GAZELE BIZNESU 2015 - 16 EDYCJI

     ...
więcej

Kontaktieren Sie uns

Siedziba Firmy
Pojazdy Komunalne Tymborowscy Sp. z o.o.
ul. Posłowicka 215
25-145 Kielce


Telefon +48 41 346 12 93
Fax +48 41 346 12 17e-mail:
m.tymborowski@pojazdykomunalne.pl
tymborowski@pojazdykomunalne.pl

unsere Projekte