oferta

kamer inspekcyjnych

Kamera samojezdna obrotowa

Kamera samojezdna obrotowa

Kamera dedykowana do rur o średnicy od 100mm. Posiada podwójny system oświetleniowy LED, dzięki czemu uzyskaliśmy zmienny kąt doświetlenia. Oświetlenie szerokokątne służy do oświetlenia fragmentów rur znajdujących się blisko obiektywu, natomiast diody wąskokątne świetnie nadają się do doświetlania obiektów położonych w dalszej odległości, nie powodu

Kamera samojezdna nieobrotowa

Kamera samojezdna nieobrotowa

Kamera dedykowana do rur o średnicy od 100mm! Podwójny system oświetleniowy, z płynną regulacją kąta i natężenia oświetlenia. Szerokokątny obiektyw, umożliwiający podgląd bocznych krawędzi rur oraz trójników.  Kamera i wózek napędowy pompowany azotem.  Wbudowany czujnik wilgoci. Kompaktowa bud

Kamera wsuwana z pomiarem spadków

KAMERA WSUWANA Z POMIAREM SPADKÓW

Kamera dedykowana do rur o średnicy od 75 mmPodwójny system oświetleniowy, z płynną regulacją kąta i natężenia oświetlenia.Moduł kamery wysokiej rozdzielczości z autopoziomowaniem ( sztuczny horyzont)..

KAMERY INSPEKCYJNE WSUWANE DO MAŁYCH ŚREDNIC

Kamery inspekcyjne wsuwane

Nasza oferta obejmuje obrotowe kamery do inspekcji rur oraz kanałów zróżnicowane pod względem parametrów technicznych oraz możliwości zastosowania. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z opisami poszczególnych produktów przed dokonaniem zakupu.

BAZA

SERWISOWA

Naprawy i remonty były od zawsze istotną częścią działalności naszej firmy. Żywotność, funkcjonalność i bezpieczeństwo pojazdów jest ściśle związane z jakością świadczonych usług. W Pojazdach Komunalnych Tymborowscy Sp. z o.o. w Kielcach, otrzymają Państwo usługi: punktualnie, niezawodnie, profesjonalnie i co najważniejsze niskim kosztem.

więcej

NASZE

referencje

więcej
ODWIEDŹ, ZADZWOŃ, NAPISZ

KONTAKT

Pojazdy Komunalne Tymborowscy Sp. z o.o.
ul. Posłowicka 215 25-145 Kielce

+48 41 346 12 93
Fax: +48 41 346 12 17

biuro@pojazdykomunalne.pl

Poprzednia wersja strony
skup aut szczecin
skup aut gdańsk